CLINIQUE Skin Supplies For Men Antifatigue Cooling Eye Gel zel do skory wokol oczu 15ml

020714506827

Nowy produkt

6 Przedmioty

110,43 zł

Więcej informacji

SOS dla zmęczonych oczu! Ten chłodzący żel błyskawicznie się wchłania i działa natychmiastowo: usuwa oznaki zmęczenia jak zaczerwienienie i obrzęki, ożywia i nawilża skórę, rozświetla zmęczone oczy.


Zmęczenie oraz podrażnienie okolic oczu może prowadzić do gromadzenia się płynów. Formuła żelu zawiera wyciąg z chmielu o działaniu kojącym; kofeinę i ekstrakt z drożdży zmniejszające podrażnienia, obrzęki i cienie pod oczami. Anti-Fatigue Cooling Eye Gel został wyposażony w kulkę wykonaną ze stali chirurgicznej, która pozwala nakładać preparat i jednocześnie masować okolice oczu, co pobudza mikrocyrkulację i pomaga zredukować ilość gromadzącego się w tych okolicach płynu, likwidując w ten sposób powstałe obrzęki.


Niewielka buteleczka z łatwym w użyciu i poręcznym aplikatorem zmieści się w każdej teczce, torbie sportowej lub kieszeni marynarki. Dzięki temu Anti-Fatigue Cooling Eye Gel można stosować w ciągu dnia, zawsze kiedy jest taka potrzeba, bez względu na to gdzie jesteś. Jest to idealny, zapewniający szybki efekt preparat, którego można użyć, gdy tylko okolice oczu tego potrzebują.


Przetestowany alergologicznie. W 100% bezzapachowy. Beztłuszczowy. Nie zatyka porów. Przetestowany dermatologicznie. Przetestowany oftalmologicznie. Bezpieczny dla osób noszących szkła kontaktowe.


Sposób użycia: delikatnie przykładając aplikator dwukrotnie przesuń go pod oczami od wewnętrznego kącika do zewnętrznego, nakładając w ten sposób żel i pobudzając mikrocyrkulację.